fbpx

Nebojte se
změny!

S kým spolupracujeme

Proč s námi?

Mezi naše služby patří tvorba a růst brandu. Pomůžeme vám vizuálně komunikovat vaše firemní hodnoty, příběh a poslání vaší značky. Vše podpoříme přesně cílenou marketingovou strategií, která přináší výsledky – ať už je vaším cílem expandovat na nový trh, nabrat nové zaměstnance nebo zvýšit tržby.

01

analýza podnikání

firemní identita

02

vizuální styl

webdesign

marketingová strategie

obsahový marketing

03
Klient Konopný táta

Ing. Jiří Nutil

Slant dal mé značce tvář, bez které by mé podnikání nemohlo být nikdy úspěšné.

Ing. Jakub Žák

Kluci ze Slantu jsou naprostí profíci, spolupracuji s nimi již druhým rokem a jejich práce je naprosto skvělá ! Nejen veškerý grafický obsah co dělají, ale dokážou promyslet strategii značky do posledního detailu. Kdybych měl hodnotit od 1 do 5-ti dávám 10 !  Díky pánové 🙂

Bedřich Snášel Burger festival

Bedřich Snášel

Kluci jsou prostě a jednoduše dobří, šikovní, dochvilní a nápadití.🙂  Gratuluji vám k rozhodnutí dělat s tímto týmem, který šlape jako dobře namazaný stroj 🙂

Mgr. Jan Zvara, Ph.D.

V každoročně vydávané Zprávě o stavu města klademe na grafický design velký důraz. Vážíme si návrhů, kreativity a profesionality, kterou do našich projektů zpracovatel vnesl. Společná tvorba pak není trápení a urgování termínu. Výsledek byl vždy perfektní.

Ing. Lukáš Rašner

Fruli je pro mě splněný sen. Spojení všeho, co mám rád, v jeden celek. Ruční výroba, vývoj výrobků, práce s kvalitními surovinami, komunikace s fajn lidmi, každý den vstávat s úsměvem pro něco – co má smysl a dělá to lidem radost. A vytvořená designová forma projevu mi pomáhá si to neustále uvědomovat.

Ondřej Šašek

Děkujeme klukům ze Slant.cz za svěží vizuály, nadupanej web a hlavně za to, že nám věří už od začátku a pustili se do toho s námi. 

rebranding upraženo

Mikuláš Dohnal

Spolupráce, která za to stojí. Už několik let. Tady určitě nešlápnete vedle.

Tvorba brandu

Tvoříme srozumitelné a silné brandy. Každou spolupráci začínáme důkladnou analýzou vašeho podnikání. Bez toho nedokážeme navrhnout funkční řešení.

Analýza podnikání

Poznáme vaši vizi a cíle. Poradíme jak sladit krok s vaší cílovou skupinou. Prozkoumáme za vás trh a vaši konkurenci abychom vás dostatečně vyprofilovali. Najdeme i vhodný název pro váš brand.

Firemní identita

Společně vytvoříme identitu, která vám sedne ale hlavně, která vás odliší od konkurence, bude zapamatovatelná a vzbudí důvěru ve vaše podnikání.

Růst brandu

Poradíme vám jak ideálně postupovat při růstu vašeho brandu. Jsme vám k ruce při tvorbě webu, nastavení vizuálního stylu kampaně, tvorbě strategie nebo obsahového marketingu.

Vizuální styl

Už máte brand a potřebujete pomoci s vizuální stránkou? Sháníte animaci, kampaň, nebo návrh webu? 
Vypracujeme vám promyšlený vizuální styl který emočně vystihne přesně to co potřebujete sdělit svému publiku.

Tvorba webu

Buďte dohledatelní a ukažte svým klientům, v čem jste dobří! Postavíme vám kvalitní a unikátní web, který vám každý bude závidět.

Marketingová strategie

Je čas jít s kůží na trh! Vybavíme vás marketingovou strategií, která přináší výsledky. Marketingové aktivity měříme a průběžne vám reportujeme výsledky. Agilně optimalizujeme cílení abychom dosáhli nejlepšího poměru cena/výkon.

Obsahový marketing

Budování značky vyžaduje dostatek péče. Silnou zbraní je content marketing (sociální síťě, blogy, podcasty, atd.). 
Budeme fotit, natáčet, kreslit, psát a dělat microsites vše ve jménu úspěchu vaší značky.

Proces spolupráce

01

Konzultace

Potřebujeme důkladně poznat vaši firmu. Zjistit, co je vaším cílem a jaký přínos má mít naše spolupráce. Jen tak dokážeme navrhnout funkční řešení, které vám skutečně pomůže s vaším problémem.

02

Návrh spolupráce

Vaši značku a její cíle už známe. Na základě našich zkušeností navrhneme možná řešení, jak vám pomůžeme s vaším problémem. V této fázi se dohodneme na časovém harmonogramu a cenové kalkulaci. V průběhu spolupráce potřebujeme, abyste byli aktivními účastníky celého procesu, a proto si bereme zálohu předem. Jakmile si plácneme, můžeme začít s důkladnou vstupní analýzou.

03

Vstupní analýza

Na začátku děláme důkladnou analýzu, v níž zkoumáme vaši konkurenci a cílové zákazníky, abychom věděli, jakou strategii zvolit. Bez ní nezvládneme vytvořit nic důkladného a nadčasového.

04

Návrh řešení

Čas na nápady! Můžete od nás očekávat varianty řešení v uhlazeném konceptu. Spolu vybereme směr, jakým se značka bude ubírat. K realizaci přejdeme až poté, co si budeme naším návrhem stoprocentně jistí! Nechceme, abyste své peníze investovali zbytečně!

05

Realizace

Na základě analýz a předešlého návrhu řešení vytvoříme vizuální identitu a jednotný styl. Sestavíme účinnou marketingovou strategii přesně na míru vašemu podnikání. Zakládáme si na kvalitním výstupu, se kterým se ztotožníte. Návrhy v souladu se strategií implementujeme na vhodné komunikační kanály (web, soc. sítě) a probudíme je k životu v reálném světě.

06

Péče o značku

Připravíme dlouhodobou strategii pro růst vaší značky. Po celou dobu spolupráce od nás očekávejte tvorbu obsahu kampaní a pravidelné reportování výsledků.

07

Day off

Po úspěšně dokončeném projektu si rádi dáme den volna. Pročistíme mysl a načerpáme nové nápady. S čím vám pomůžeme příště?

01

Konzultace

02

Návr
spolupráce

03

Vstupní
analýza

04

Návrh
řešení

05

Realizace

06

Péče
o značku

07

Day off

Stavte se na kafe.

Nevíte přesně co hledáte? Zavolejte nám, rádi vám se vším poradíme.