fbpx

Osobní značka Story By Jakub

Zachraň srdce, z.s.

Jakub si vzal do hlavy zajímavý projekt 10/10/10. Hned na prvním meetingu nás to nadchlo. Uběhnout 10 závodů za 10 dní v 10 zemích? Už to je samo o sobě obrovské odhodlání, ale udělat to vše pro dobrou věc a obětovat tomu tolik energie? S tím se člověk často nesetká. 

Co o nás řekl klient?

Ing. Jakub Žák

Kluci ze Slantu jsou naprostí profíci, spolupracuji s nimi již druhým rokem a jejich práce je naprosto skvělá ! Nejen veškerý grafický obsah co dělají, ale dokážou promyslet strategii značky do posledního detailu. Kdybych měl hodnotit od 1 do 5-ti dávám 10 !  Díky pánové 🙂

Výzva

Jakub je energetický a optimistický člověk, který chce něco dokázat a zlepšit svět svou nadací. V životě ho potkala nepříjemná věc, smrt dědečka, ta jej motivovala k myšlence překonat sám sebe. Náš úkol je celé jeho snažení pojmenovat a najít mu životaschopnou strategii.

Řešení

Vytvořili jsme pro Jakuba 2 brandy které fungují v rámci jedné rodiny Story by Jakub. Vytičili jsme marketingovou strategii. Sestavili balíčky pro donátory a mnoho dalšího. 

Claim

Story by Jakub odkrývá příběh Jakuba Žáka pro altruisty ve sportovním prostředí s nápomocným hlasem. Pomáhá svým podporovatelům cítit se inspirativně v lepším světe.

01

Strategie značky & naming

Než jsme Story by Jakub vymysleli název, analyzovali jsme konkurenci a možnosti strategie značky. Seřadili priority a vytyčili pevné atributy vznikajícího brandu. Našli jsme vhodné komunikační kanály, na kterých budeme šířit Jakuba a jeho poselství.

Naming

Atributy značky

Strategie

02

Branding

Vymyslet takto komplexní osobní brand uplně od nuly, není nic jednoduchého. V takovém případě platí, čím víc názorů tím lepší značka vznikne. Každý designer šel svou cestou, abychom je později spojili v jeden funkční celek. 

Moodboard

moodboard

Stylescapes

moodboard
branding a strategie značky pro story by jakub
logo story by jakub
logo story by jakub
logo story by jakub
#F0502B
#3EBFCD
#FAD11C
#FFFFFF
#292930

10/10/10 showreel video od tvůrců z Fantail

merch story by jakub
merch story by jakub
merch story by jakub
merch story by jakub
storybyjakub.com
03

Web

Součástí marketingové stategie a rebrandingu bylo takové vytvořit web, který musel mít 2 stěžejní funkce. Informovat o jeho výzvě a sbírat podporu od jeho fanoušku na zrealizování výzvy 10/10/10. Navrhli jsme funkční layout s vlastním eshopem. Dali jsme si záležet s vysvětlením příběhu a výzvy 10/10/10. Explainer video vytvořili sympatičtí videomakeři z Funtail.

branding a strategie značky pro story by jakub
04

Content marketing

Pro jakuba tvoříme obsah na jeho sociální sítě a staráme se mu o youtube. Připravujeme s ním scénáře pro rozhovory a celkově se staráme o to, aby jeho značka měla co říct.

@storybyjakub

Co můžeme udělat pro vás?

Prohlédněte si detailně naše služby.