fbpx

Grafický design pro Fruli

grafický design loga pro Fruli

Fruli company s.r.o

Fruli je zábava. Zaměřuje se na ruční výrobu výjimečných sirupů, zajímavých čokolád, frulítek a dokonalých dortů. Vždy vyrábí jen to nejlepší, co příroda dovolí a těmito výrobky chtějí dělat lidem radost.

Co o nás řekl klient?

Ing. Lukáš Rašner

Fruli je pro mě splněný sen. Spojení všeho, co mám rád, v jeden celek. Ruční výroba, vývoj výrobků, práce s kvalitními surovinami, komunikace s fajn lidmi, každý den vstávat s úsměvem pro něco – co má smysl a dělá to lidem radost. A vytvořená designová forma projevu mi pomáhá si to neustále uvědomovat.

Výzva

Úkolem bylo vytvořit grafický design pro (hrdou) značku výrobce výhradně ručně zpracovaných čokolád, dortů, cukrovinek a sirupů. Fruli používá jen domácí suroviny a čerstvé ovoce bez konzervantů či jiné chemie, je to pracné, ale výsledek je jedinečný a takové mělo být i logo.

Problémy které před námi stály:

  • Firemní identita.
  • Jednotný vizuální styl produktů.
  • Obalový design pro čokolády.

Řešení

Logo, které stojí na jednoduchých tvarech, slouží klientovi za všech okolností v nebarevném podání. Pro logo jsme navrhli přírodní paletu barev, bez konzervantů a 
umělého lesku, pro stabilní podání na obrazovkách i tisku. Zkrátka logo, které je solidní pracant!

Claim

Fruli se zaměřuje na ruční výrobu výjimečných sirupů, zajímavých čokolád, frulítek a dokonalých dortů. Vyrábí to nejlepší, co příroda dovolí a těmito výrobky chtějí dělat lidem radost.

01

Branding

Fruli logo reprezentuje základní hodnoty firmy – ruční zpracování a jen kvalitní suroviny. S vírou v tyto hodnoty prodává čokolády, dorty i sirupy. Pro primárně dětský produkt Frulitko, jsme však vytvořili extra variantu loga.

#F58455
#6DC391
#444B54
grafický design loga pro Fruli
grafický design loga pro Fruli
design loga pro Fruli
design loga pro Fruli
02

Obalový design

Na produktech je použit odlehčený grafický design s dominantním logem. Fruli má velkou spoustu produktů a příchutí. Abychom tyto produkty odlišili stanovili jsme pro obalový design systém který stojí na barvách a typografii. Našim cílem bylo, aby obalový design Fruli odrářel jeho produkty, tedy vypadal kvalitně a přírodně. 

grafický design pro Fruli
grafický design pro Fruli
Fruli company

Balení čokolád

Fruli ručně vyrábí a prodává 12 druhů čokolád. Designováno bylo celkem 24 receptur, a to formou grafického designu kdy podíl kakaa je reprezentován určitou barvu a jednotlivé informace jsou vizuálně odlišeny čistě typograficky.

grafický design pro Fruli
grafický design pro Fruli
grafický design pro Fruli
grafický design pro Fruli

Forma na čokoládu

Fruli ručně vyrábí a prodává 12 druhů čokolád. Designováno bylo celkem 24 receptur, a to formou design systému kdy podíl kakaa je reprezentován určitou barvu a jednotlivé informace jsou vizuálně odlišeny čistě typograficky.

grafický design pro Fruli

Co můžeme udělat pro vás?

Prohlédněte si detailně naše služby.