fbpx

Osobní značka Story By Jakub

Jakub si vzal do hlavy zajímavý projekt 10/10/10. Hned na prvním meetingu nás to nadchlo. Uběhnout 10 závodů za 10 dní v 10 zemích? Už to je samo o sobě obrovské odhodlání! Ale udělat to vše pro dobrou věc a obětovat tomu tolik energie? S tím se člověk často nesetká. 

Co o nás řekl klient?

Ing. Jakub Žák

Kluci ze Slantu jsou naprostí profíci, spolupracuji s nimi již druhým rokem a jejich práce je naprosto skvělá! Nejen veškerý grafický obsah, co dělají, ale dokážou promyslet strategii značky do posledního detailu. Kdybych měl hodnotit od 1 do 5, dávám 10!  Díky pánové 🙂

Výzva

Jakub je energický a optimistický člověk, který chce něco dokázat a zlepšit svět svou nadací. V životě ho potkala nepříjemná věc, smrt dědečka. Ta jej motivovala k myšlence překonat sám sebe. Náš úkol je celé jeho snažení pojmenovat a najít mu životaschopnou strategii.

Řešení

Vytvořili jsme pro Jakuba 2 brandy, které fungují v rámci jedné rodiny Story by Jakub. Vytyčili jsme marketingovou strategii. Sestavili balíčky pro donátory a mnoho dalšího. 

Claim

Story by Jakub odkrývá příběh Jakuba Žáka pro altruisty ve sportovním prostředí s nápomocným hlasem. Pomáhá svým podporovatelům cítit se inspirativně v lepším světě.

01

Strategie značky & naming

Než jsme Story by Jakub vymysleli název, analyzovali jsme konkurenci a možnosti strategie značky. Seřadili priority a vytyčili pevné atributy vznikajícího brandu. Našli jsme vhodné komunikační kanály, kterými budeme šířit Jakubovo poselství.

Naming

Atributy značky

Strategie

02

Branding

Vymyslet takto komplexní osobní brand úplně od nuly není nic jednoduchého. V takovém případě platí, čím víc názorů, tím lepší značka vznikne. Každý designer šel svou cestou, abychom je později spojili v jeden funkční celek. 

Moodboard

moodboard

Stylescapes

moodboard
branding a strategie značky pro story by jakub
logo story by jakub
logo story by jakub
logo story by jakub
#F0502B
#3EBFCD
#FAD11C
#FFFFFF
#292930

10/10/10 showreel video od tvůrců z Fantail

Osobní značka
merch story by jakub
merch story by jakub
merch story by jakub
merch story by jakub
storybyjakub.com
03

Web

Součástí marketingové stategie a rebrandingu bylo také vytvořit web. Jeho stěžejní funkce byly jasné: informovat o jeho výzvě a sbírat podporu od jeho fanoušků na zrealizování výzvy 10/10/10. Navrhli jsme funkční layout s vlastním eshopem. Dali jsme si záležet na vysvětlení Jakubova příběhu a výzvy 10/10/10. Explainer video vytvořili sympatičtí videomakeři z Funtail.

branding a strategie značky pro story by jakub
04

Content marketing

Pro Jakuba tvoříme obsah na jeho sociální sítě a staráme se mu o youtube. Připravujeme s ním scénáře pro rozhovory a celkově se staráme o to, aby jeho značka měla co říct.

@storybyjakub

Co můžeme udělat pro vás?

Prohlédněte si detailně naše služby.