fbpx

Poznejte
nás

Kde nás můžete sledovat

Studio Slant

Jsme brandingová agentura v centru Brna. Ze svých zkušeností už víme, že slovo individualita nemá v designu co dělat. Věříme v sílu dobře postaveného týmu, kde sdílíme zkušenosti napříč obory, abychom pro vás budovali silné značky. 

Teprve tady se začíná propojovat logika (strategie) s magií (design), která vám přinese úspěch a splnění stanovených cílů. Jsme inovativní a rádi se vzděláváme.  Nejvíce nám záleží na vašem úspěchu, kterého chceme být součástí. Náš příběh je daleko pestřejší, ale nejvíc nás zajímá ten váš. 

Pojďme se poznat a zjistit, s čím vám můžeme pomoci.

Náš tým

Uprav si mě
Poslechni můj playlist

Michal Dovrtěl

Projekťák

Kecám do všeho, miluju sport, design, kompjůtry, obdivuju Baťu a nedám si pokoj s nerdíma vtípkama. Jsem tu hlavně od toho, abychom společně našli řešení vašeho problému. Sem tam sednu i za mašinu a vytvořím vám skvělý web či vizuál.

Petr Mojžíšek

Designér

Design je hledání. Pomáhám vám najít nejlepší cestu jak odprezentovat vaše vize. Preferuju kvalitu nad kvantitou. Propadl jsem designu, surfingu a cestování.

Milan Štěpánek

Markeťák

Moje hřiště je marketing. Připravuji a realizuji marketingové strategie, které budou definovat váš projekt. Rozeberu váš podnik do posledního detailu a připravím plán, díky kterému přehrajete vaši konkurenci.

Ondřej Krejčí

Designér

Postarám se o všechny detaily grafiky tak, aby naše práce obstála v každé kampani i každodenní rutině. Každé písmeno, ilustrace i fotka bude pracovat pro vás.

Zajímají vás naše projekty?

Náš tým už má lecos za sebou. Podívejte se na naše reference.