fbpx
Blog

Online utility pro designéry

Za pomocí Clubhouse a ochotných lidí, jsme pro vás sepsali seznam užitečných online utilit pro designéry. List je dlouhý ale rozhodně užitečný. Děkujeme, že s námi sdílíte vaše tipy! Enjoy!
Online utility pro designéry
Photo by Lachlan Donald on Unsplash
Michal Dovrtěl
Michal Dovrtěl
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Z naší úterní půlhodinovky na Clubhouse se už pomalu začíná stávat tradice a tentokrát jsme prosvištěli dlooouhej seznam skvělých utilit pro designéry.

Obrovsky nás ve Slantu těší, že se do našich debat zapojuje čím dál více lidí a konkrétně bych chtěl poděkovat za jejich tipy Jan Bachor, Simon Anfilov, Martin Zavadil, Lukas Bally, Petra Papežová, Peter Škrovan a Ondřej Krejčí.

V počátečním smalltalk jsme rychle shrnuli působení na Clubhouse a pro většinu z nás je to skvělá platforma pro profesní růst. Osobně se snažím zde trávit jen čas, který mi opravdu něco dá. Zatím se pohybuji v rozmezí 1 – 2h týdně. Proto i naše úterní roomky jsou koncipované jako krátká výměna tipů po práci, než-li hodinové hluboké debaty nad komplexními tématy. Neříkám však, že bych nechtěl časem zahrnout do našeho portfolia i nějakou peprnější debatu. Nejspíše to bude ale jen v nějaké rozumné míře, například jednou měsíčně na 1 až 2h max.

Přesunu se rovnou k našemu společnému listu utilit, který jsme se speakery dali dohromady a je z čeho si vybírat. Snažil jsem se projít všechny zmíněné a rozdělit je do osmi kategorii. Tady jsou:

  1. Foto
  2. Grafika
  3. Barvy
  4. Typografie
  5. Mockups
  6. Inspirace
  7. Produktivita
  8. 3D

Bonus pro děravé hlavy:

A to je asi tak všechno…

Sdílet na:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email